layout by wanilijowa

piątek, 17 maja 2013

166. Plebiscyt na rodzinę Maja - sonda

witam Was moje króliczki! <3 jeszcze tylko ustny angielski i matury z głowy, potem już tylko egzaminy na ASP <3 ach jak cudownie być po ustnym polskim! mega! zmiana szablonu na pozytywny różowy. Nominacje zakończone. Pora na głosowanie w sondzie! Zasady są raczej znane więc nie będę ich przypominała. Czekam na nowy odcinek wodogrzmotów małych i jeszcze nie ma 18 :c prooszę! sprężcie dupy, bo już całkowicie nie mam co oglądać! plotkara się skończyła, 90210 też już się skończyło, pamiętniki wampirów na 100% skończą się na tym sezonie :c a na glee i większość już seriali muszę czekać do września/października. No nie ważne. Oto sonda. Możecie wstawiać ją na blogi, tu macie link:


11 komentarzy:

 1. Świetnie wyszedł Ci szablon < 3 Już zagłosowałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sablon super, powodzenia na maturze! :) Ja jestem szczęsliwym rocznikiem nowej podst progr 2015 także... ;/ Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale tu ślicznie! :o Jak tam matura ustna? Trudne pytania? Ja to bym chyba ze stresu nic nie powiedziała. :o no i powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że matura ci dobrze poszła! Śliczny ten nowy szablonik ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. w sondzie zagłosuję w najbliższym czasie :) szablon bardzo ładny! To życzę powodzenia jeszcze na ustnym angielskim i na egzaminach na ASP :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Zagłosowałam, szablon genialny *.*

  OdpowiedzUsuń
 7. śliczny szablon *.* zagłosuję w sondzie jak wejdę na komputer<3

  OdpowiedzUsuń
 8. Of course zagłosowałam. No to trzymam za ciebie w dalszym ciągu kciuki Kasieńka! :]

  OdpowiedzUsuń
 9. Zagłosowałam w sondzie :) piękny szablon i bardzo ciekawy blog :D sukienka Poppy z nagłówka jest śliczna *3* Trzymam za Ciebie kciuki kochana <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Podziwiam Twój szablon. Jest cudowny :) Również prowadzę bloga o simach więc zapraszam :) Mam pytanie, kiedy organizujesz kolejny konkursik? Bo niestety na rodzinę Maja się nie załapałam.

  OdpowiedzUsuń
 11. Cudowny szablon, nie mogę się doczekać losów dziewczyny z nagłówka! Coś cieniutko moja rodzinka w tej sondzie, ale to pewnie dlatego, że mam taką dużą konkurencje z wybitnymi rodzinkami<3 Już zagłosowałam i życzę Tobie wszystkiego dobrego :)

  OdpowiedzUsuń